4. 11. 2024 ABBA MANIA show

by ABBA STARS

PRODEJ VSTUPENEK: https://www.superticket.cz/abba-podzim#/

 

Je čas opět společně oslavit nejkrásnější popové superlativy:ABBA, nejúspěšnější popovou skupinu všech dob, která nás okouzluje každým intrem svých hitů už neuvěřitelných 50let. Protože ať už je to Mamma Mia, Waterloo, Dancing Queen nebo Super Trouper, opravdu už existuje někdo, kdo se nedokáže pohupovat a zpívat každé slovo?A proč byste se měli ostýchat, když vás tato úspěšná směs vášně, talentu, odhodlání a kreativity nepřestává fascinovat a inspirovat ani po pěti desetiletích.

ABBAMANIA pro vás připravila největší hity Agnethy,Björna, Bennyho a Anni-Frid. Od vystoupení na Grand Prix v roce 1974 až po velký comeback v roce 2021- příběh hudebního úspěchu skupiny ABBA vypráví nezapomenutelné klasiky jako "Waterloo". "SOS", "Mamma Mia"," Dancing Queen" nebo " Money, Money,Money". S nezaměnitelným vzhledem skupiny ABBA, avšak ve vlastním stylu, vezmou hudebníci publikum na fascinující cestu padesátiletou historií skupiny ABBA a společně vytvoří nezapomenutelný koncertní zážitek.

ABBA STARS letos slaví 20 let na scéně. Za tu dobu se ABBA STARS stala jednou z nejúspěšnějších revivalových skupin na světě, odehrála více než 2 000 koncertů doma i v zahraničí a získala si respekt fanoušků i kritiky. Na svém kontě má 2 CD, řadu televizních vystoupení a několik zajímavých ocenění-například od francouzské televize TF 1 z pozdimu 2009 ze soutěže - Nejvěrnější dvojníci světa! Soutěž sledovalo 70 milionů diváků. Kromě toho získal titul " Skokan roku"  v Českém slavíku 2013.

2024-11-04 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno