28. 3. MIG 21

Koncert v rámci jarního turné

JARO TOUR 2024
Hudební skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapecká, taneční, pěvecká astriptérská skupina z Prahy 5 - Smíchova",  navazuje na své podzimní turné řadou jarních koncertů.Po dvou unikátních, vyprodaných koncertech ve Foru Karlín a letních open-airech, se kapelavrací do ověřených a všemi milovaných klubů, kde si bude se svými fanoušky opět co nejblíž!Pomalu si dýchat z úst do úst, prostě těsně vedle sebe, jak také zpívají v textu jedné ze svýchpísní.

„Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, alezároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimitaklubů nám dodává energii!"  podotýká zpěvák Jiří Macháček.

Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o jejich show přijít! Zahraje nejen své největší hity, ale zároveň představí své starší kusy v nových, netradičních úpravách, a fanoušci uslyší i zbrusu novou píseň, to všepodpořeno fantastickou vizuální show.

Odkaz na předprodej vstupenek: https://www.ticketstream.cz/akce/mig-21-173780

 

 

2024-03-28 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno