WALDA GANG & ALKEHOL

Koncert ke společnému turné Walďáci a Alkáči 2019

Předprodej a prodej vstupenek na místě:

Předprodejní cena vstupenky k zakoupení on-line 390,- Kč

https://www.ticketstream.cz/akce/walda-gang-alkehol-waldaci-alkaci-tour-2019-127164?term=walda

V lokálním předprodejsi vstupenky k dostání v MIC na třídě T.G.M. denně od 09:00 - 17:00 hod. / so 09:00 - 13:00 hod. / ne/zavřeno

 

Časový harmonogram večera:

18:30 hod. pouštění návštěvníků do budovy / security kontrola

20:00 hod. vystoupení skupiny Alkehol

21:30 - 22:00 hod. přestávka mezi koncerty

22:00 hod. vystoupení skupiny Walda Gang

23:30 hod. závěr večera

 

Důležité informace:

Vstupenky se slevou pro ZTP, ZTP/P k zakoupení pouze na místě konání akce ( po předložení patřičného průkazu ).

Sleva pro držitele zdravotních karet ZTP 100,- Kč z ceny vstupenky.

Sleva se nevztahuje pro doprovázející osobu.

Jiné slevy nejsou poskytovány.

Vstup pro vozíčkáře je umožněn ze zadní strany budovy dle umístěných instrukcí na vstupních dveřích. Vyhrazená místa u pódia, vstup možný s doprovodem včetně platné vstupenky, případně zakoupené na místě.

Nevnášejte !

Před vstupem na koncert prosíme o dodržování bezpečnostních pravidel a nevnášení nebezpečných předmětů, jídla a nápojů.

Info ke koncertu:

Kdo by neznal Walda Gang: veselou partu, v níž hraje jeden vypečený uličník vedle druhého a které jde hlavně o dobrou zábavu. Léta chlapci stavěli svůj repertoár především na rockových předělávkách písní Waldemara Matušky, podle nějž nesou také název. V poslední době se pustili také do coververzí jiných kapel i vlastní autorské tvorby - loni jim vyšlo album Je tu léto. Zajisté tedy uslyšíme naživo i některou z těchto písní. Za mikrofonem bude opět stát Miro Šmajda, který se za posledních pár let ve Walda Gangu již etabloval. Fanoušci však pochopitelně nezapomínají ani na nedávno zesnulého Vláďu Šafránka, který po svém příchodu do kapely léta tvořil výraznou tvář Walda Gangu.

Rocková kapela Alkehol vznikla původně z recese, když se pánové Hereš, Kuna a Buneš rozhodli založit kromě svých aktivit v jiných kapelách ještě jeden projekt, který bude spíše pro zábavu. Název Alkehol dělá čest textům, které se taktéž neberou moc vážně a pojednávají především o pití a příhodách s ním spojených. Projekt měl však nečekaně obrovský úspěch, a tak je Alkehol již léta zván do klubů i na festivaly. Všude se setkává s velkým ohlasem - fanoušci se dokáží ztotožnit se sympatickými muzikanty zpívajícími o věcech z běžného života.

 

 

2019-10-26 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno