Koncert z TV ŠLÁGR

DUO JAMAHA

 

DUO JAMAHA ŽIVOT JE DAR 27. 4. 2018

Populární hudební Duo Jamaha (Alfon & Marian Kotvanovci), známé z televizní obrazovky, přichází s novým programem. Jejich hudebnístyl POP-ZÁBAVA (od lidovek až po moderní hudbu) pro všechny věkové generace je zárukou skvělé zábavy. Pokud nevíte, co dát Vašim nejbližším na Vánoce, pak vstupenka na koncert skupiny Duo Jamaha je jistě potěší. Nadělte pod stromeček nezapomenutelný zážitek!

Duo Jamaha přichází s novým programem a s písněmi z jejich nového CD pod názvem: Život je dar. Kromě písní nesmí chybět ani správný záhorácký humor. V programu zazní i starší hity a písní, které jsou velmi oblíbené mezi diváky a fanoušky.

Tato skupina má na kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. Dále hudební skupina vydala v Německu singlové album s písničkou „Tanz mit mir heute Nacht", za kterou dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Jejich vystoupení je připraveno na pátek 27.dubna  2018 od 18:00 hodin - Dům kultury Sítná Kladno. Vstupenky zakoupíte v Městském informačním centru, Floriánské nám. 103 - 312 604 540 nebo online na www.mestokladno.cz

 

2018-04-27 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno