VELETRH

Celoživotního vzdělávání

Kam dál po základní škole?21. ročník Veletrhu celoživotního vzdělávání Jsi žákem základní školy a nevíš do jakého studia se pustit po základce? Pojď najíst svůj směr a vezmi s sebou i rodiče? Každá z 53 přihlášených škol má na místě svou výstavku oborové a tvůrčí práce, zástupce z řad studentů a především lektory, kteří s radostí odpoví na veškeré Vaše dotazy spojené se studiem. Vyslechněte si doporučení a ujistíte se, že Vámi vybraná střední škola/učiliště tím pravým.

Máte zájem se veletrhu účastnit jako škola, nebo vás zajímají svozové možnosti žáků základních škol?

Volejte koordinátorku akce - zástupkyni ředitele Domu kultury na tel.: 606 760 166 paní Muláčková / email.: dystan@volny.cz

Akci pořádá Dům kultury Kladno za podpory partnerů.

VSTUPNÉ ZDARMA

PATRONKA VELETRHU

Mgr. Eva Čermáková

Narodila se a žije v Kladně. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor matematika. Po absolutoriu vyučovala na střední oborné škole, poté 12 let vedla pobočku soukromé univerzity v Kladně. V současnosti pracuje jako ředitelka Odboru studijních záležitostí na téže univerzitě v Praze.

 

Rozvoj Kladna, zejména v oblasti kvality vzdělávání, patří k jejím velkým politickým i lidským tématům. Osm let byla předsedkyní Komise pro výchovu, vzdělávání a osvětu Rady města Kladna.

 

Je vdaná, má jednu dceru.

 

Vedle zájmu o život na Kladně se ve volném čase zabývá tvorbou šperků, sedavé zaměstnání se snaží kompenzovat cvičením, ráda lyžuje a houbaří.

 

V zastupitelstvu se chce věnovat školství: https://odskladno.cz/program/skolstvi/

 

Profil Evy Čermákové: https://odskladno.cz/eva-cermakova/

 

2018-10-09 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno