CAVEMAN

Divadelní představení - ONE MAN SHOW

9. 1. 2018 od 19:00 hod.

Uvede velký sál Domu kultury Kladno neskutečně zábavnou komedii v podání jednoho muže o tom, jak to na tom světe mezi muži a ženami skutečně chodí a jak to všichni dobře známe.

 

Vstupenky k zakoupení pouze v on-line předprodejích:

 

https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/706926/caveman

https://www.ticketportal.cz/Venue/1202285

 

 

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/caveman-na-obranu-pracloveka-rob-becker-rezie-patrik-hartl-hraje-jan-holik-jakub-slach-dum-kultury-kladno-kladno-1055468

 

 

 


Komedie, u které nezůstane Vaše bránice v klidu!

Málokterý autor se může pochlubit takovým úspěchem, jako Rob Becker - vyprodat divadelní sály v USA stejně jako ve Slovinsku, v Německu jako ve Francii - to už chce hodně talentu a správného citu pro žhavé téma.
Pojem "sexuální harašení" se šíří světem z Ameriky. Ve Spojených státech nehovoří o ženách či o mužích, ale o "lidských bytostech", aby se vyhnuli možnému nařčení z diskriminace toho či onoho pohlaví. Rozdíly mezi muži a ženami a s tím spojené komplikace jsou ovšem vpravdě globální. Rozumí jim stejně Belgičané jako Kanaďané, Italové jako Nizozemci. Porozumí jim i Češi? Jistě k tomu přispějí i protagonisté 90ti minutového představení jednoho herce Jan Holík nebo Jakub Slach.

 

2018-01-09 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno